

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Boretti BR89 is een 88 cm hoge inbouw koelkast met energieklasse A+, 136 liter inhoud, 3 in hoogte verstelbare legplateaus van gehard glas en 2 gescheiden groenteladen! Dankzij de 3 deurvakken kunt u uw flesjes makkelijk kwijt, daarnaast beschikt deze Boretti koelkast over automatische ontdooiing!
De belangrijkste kenmerken van de Boretti BR89 inbouw koelkast zijn:
Deze Boretti koelkast wordt geleverd inclusief volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 875 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 88 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Boretti |
|---|---|
| Artikelnummer | BR89 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 136 Liter netto inhoud Gehard glazen legplateaus |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Mechanisch |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 89 Watt |
| Voorraad | 0 |