
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Boretti MLBC45ZW inbouw combi-magnetron is 45 cm hoog en heeft Slow cooking voor een volmaakte garing. Daarnaast beschikt het over meerdere handige ovenfuncties. Met o.a. Hetelucht, Grill, Eco en Boven- en onderwarmte kunt u allerlei heerlijke gerechten bereiden.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 460 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Boretti |
|---|---|
| Artikelnummer | MLBC45ZW-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Slow-Cooking#Softclose |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 40 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 1000 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Eenvoudig te reinigen emaille Softclose zelf sluitende deur |
| Voorraad | 0 |