
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch CMG836NC1 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met 12 magnetronfuncties waaronder hetelucht, boven-/onderwarmte en een speciale pizzastand. Instellingen kunt u gemakkelijk bedienen dankzij een TFT FullTouch kleurendisplay. Tevens beschikt deze Bosch combimagnetron over EcoClean: een zelfreinigende katalytische achterwand die vet absorbeert voor extra schoonmaakgemak.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch CMG836NC1 inbouw combimagnetron:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Bosch CMG836NC1 is de opvolger van de Bosch CMG636BB1
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 46 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | CMG836NC1-WINK |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Boven-/onderwarmte EcoClean |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | 3 x 2,5" TFT display |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 45 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Magnetron standen | 5 magnetronstanden (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, max.) |
Temperatuur instelling | 30°C - 300°C |
Meegeleverde toebehoren | Telescooprails 1-voudig, 1 combirooster, 1 universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Verlichting: LED verlichting Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie |
| Voorraad | 0 |