
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch CMG856RS6 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met Home Connect die ervoor zorgt dat u deze combimagnetron en speciale functies op afstand kunt instelllen met uw Smartphone! Maak gebruik van 5 magnetronstanden en een max. vermogen van 900 W. Tevens beschikt deze Bosch combimagnetron over 12 ovenfuncties zoals 4D Hetelucht en boven- en onderwarmte voor bijv. een cake of een taart!
De belangrijkste kenmerken van de Bosch CMG856RS6 inbouw combimagnetron:
De Bosch CMG856RS6 inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Inbouw hoogte | 460 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | CMG856RS6-WINK |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PerfectBake sensor Boven-/onderwarmte |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 45 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |