


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DFL064A52 is een 60 cm brede vlakscherm afzuigkap met 405 m3/u vermogen bij gebruik intensiefstand. Daarnaast beschikt deze Bosch vlakscherm afzuigkap over 4 snelheden, incl. intensiefstand met automatische terugschakeling wanneer de intensiefstand overbodig wordt. Maak tevens gebruik van een automatische naloopstand (10 minuten): ideaal wanneer u klaar bent met koken.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DFL064A52 vlakscherm afzuigkap:
De Bosch DFL064A52 vlakscherm afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal en greeplijst.
De Bosch DFL064A52 is de opvolger van de Bosch DFL064A50
Inbouw hoogte | 390 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 300 mm (zie maatschets) |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DFL064A52 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Naloopstand 405 m3/u vermogen |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zilver (metallic) |
Min. afzuigvermogen | 160 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 400 m3/u |
Geluidsniveau min. | 49 dB |
Geluidsniveau max. | 62 dB |
Geluidsniveau boost | 69 dB |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 74 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
