

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.











Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DHL555BL is een 53 cm brede, zilver-metallic inbouw afzuigunit met een max. afzuigcapaciteit van 590 m³/u bij gebruik intensiefstand: snel al uw nare kookluchtjes afvoeren. De metalen vetfilters zijn vaatwasserbestendig en beschikken over een aluminium raam. Daarnaast kunt u gebruikmaken van 3 instelbare standen + 1 intensiefstand.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DHL555BL inbouw afzuigunit zijn:
Deze Bosch DHL555BL afzuigunit wordt geleverd incl. volledige garantie, handleiding en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Inbouw hoogte | Zie maatschets |
|---|---|
Inbouw breedte | 500 mm |
| Breedte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 350 mm |
| Diepte | ± 40 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DHL555BL-REST |
| Productlijn | Bosch 4 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Inbouwunit afzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Intensiefstand 590 m3/u capaciteit |
| Soort | Inbouw unit |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Schakelaar |
| Kleur | Zilver (metallic) |
Geluidsniveau | 68 dB |
Max. afzuigvermogen | 590 m3/u bij gebruik intensiefstand |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 206 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |