


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DWB67DN30 is een 60 cm brede wand afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 699 m3/u bij gebruik intensiefstand. Dankzij HoodControl stelt u deze speciale afzuigkap in vanaf uw speciale HoodControl kookplaat. Met HomeConnect bedient, controleert en stelt u de voorkeuren van deze afzuigkap in via uw smartphone of tablet. Maak gebruik van in totaal 3 standen + intensiefstand. Tevens beschikt deze Bosch afzuigkap over een automatische nalooptijd (10 minuten).
Belangrijkste kenmerken:
Luchtafvoer:
Recirculatie:
Incl.volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
De Bosch DWB67DN30 is de opvolger van de Bosch DWB67CM50
Recirculatie
Hood Control
Smart Hood Automatic
Intensiefstand
Nalooptijd
HomeConnect/ Wifi App bediening
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DWB67DN30 |
| Productlijn | Bosch 6 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Unieke eigenschappen | HoodControl mogelijkheid EcoSilence Drive technologie |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 239 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 699 m3/u |
Geluidsniveau min. | 43 dB |
Geluidsniveau max. | 73 dB |
Geluidsniveau boost | 68 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 standen + intensief |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 150 mm |
Aansluitwaarde | 115 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk HomeConnect/ Wifi App bediening Intensiefstand Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Hood Control
Smart Hood Automatic
Intensiefstand
Nalooptijd
HomeConnect/ Wifi App bediening


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier








Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

