
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HMG836NC6 is een 60 cm hoge inbouw combimagnetron met een max. magnetronvermogen van 800 W en 9 ovenfuncties waaronder Hetelucht, Boven-/onderwarmte, grillfunctie en een speciale pizzastand. EcoClean zorgt voor extra schoonmaakgemak dankzij de zelfreinigende katalytische achterwand. Tevens beschikt deze Bosch combimagnetron over HomeConnect: bediening op afstand met uw smartphone/ tablet.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HMG836NC6 |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | EcoClean Home Connect |
| Soort | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 800 W |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 67 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Verlichting: LED verlichting Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters |
| Voorraad | 0 |