

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




















√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch KGE49BI40 is een 201 cm hoge vrijstaande koel vriescombinatie een vlekvrije RVS coating, energielabel A+++, voorzien van LED verlichting in het koelgedeelte, airFresh filter en een grote totale netto inhoud van 412 liter. Met de vitaFresh lade houdt u groente en fruit tot wel 2x langer vers en met de vitaFresh 0°C lade blijven vis, vlees en zuivel tot wel 2x langer vers! Met de superKoelen functie koelt u nieuw geplaatste levensmiddelen sneller en houdt u reeds gekoelde producten koel. Tevens is deze Bosch koel vriescombinatie voorzien van een snelvriesfunctie!
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch KGE49BI40 vrijstaande koel vriescombinatie zijn:
Deze Bosch koel vriescombinatie wordt geleverd incl. montage materiaal, volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
| Hoogte | Hoger dan 195 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 70 cm |
| Diepte | ± 65 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | KGE49BI40-REST |
| Productlijn | Bosch 6 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SnelVriesfunctie vitaFresh verskoelzone |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A+++ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 34 dB |
| Inhoud | 412 Liter |
| Inhoud koelgedeelte | 301 Liter netto (inclusief verskoelruimte) |
| Inhoud vriesgedeelte | 111 Liter netto |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Voorraad | 0 |