
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PCS7A5B90N is een 75 cm brede inbouw gaskookplaat met 5 branders, waaronder een Duo-wokbrander: 2 vlammen-systeem voor krachtige prestaties met 5,0 kW. Daarnaast beschikt deze Bosch gaskookplaat over FlameSelect: bereikt een perfect kookresultaat dankzij 9 nauwkeurig in te stellen vermogensstanden.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch PCS7A5B90N inbouw gaskookplaat:
Deze Bosch PCS7A5B90N gaskookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. gasslang!
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PCS7A5B90N-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Duo-wokbrander FlameSelect |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Afwerking kookplaat | Roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Wokbrander 5 kW |
| Pit midden voor | Sudderbrander 1 kW |
| Pit midden achter | Normaalbrander 1.75 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander tot 1.75 kW |
| Pit rechts achter | Sterkbrander tot 3 kW |
| Kenmerken kookplaten | Gietijzeren pannendragers Vonkontsteking Wokbrander/ Wokzone |
| Voorraad | 0 |