
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PCS7A5B90N is een 75 cm brede inbouw gaskookplaat met 5 branders, waaronder een Duo-wokbrander: 2 vlammen-systeem voor krachtige prestaties met 5,0 kW. Daarnaast beschikt deze Bosch gaskookplaat over FlameSelect: bereikt een perfect kookresultaat dankzij 9 nauwkeurig in te stellen vermogensstanden.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch PCS7A5B90N inbouw gaskookplaat:
Deze Bosch PCS7A5B90N gaskookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. gasslang!
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PCS7A5B90N |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Duo-wokbrander FlameSelect |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Wokbrander 5 kW |
| Pit midden voor | Sudderbrander 1 kW |
| Pit midden achter | Normaalbrander 1.75 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander tot 1.75 kW |
| Pit rechts achter | Sterkbrander tot 3 kW |
| Kenmerken kookplaten | Gietijzeren pannendragers Vonkontsteking Wokbrander/ Wokzone |
| Voorraad | 0 |