
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PIE61RBB5E is een 60 cm brede inductiekookplaat met PowerBoost: kook water sneller dankzij 50% meer energie dan op de hoogste stand. Daarnaast beschikt deze Bosch inductiekookplaat over elektronische besturing met 17 standen: past de warmte nauwkeurig aan met 17 vermogensstanden.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
De Bosch PIE61RBB5E is de opvolger van de Bosch PIE611BB1E
Inbouw hoogte | 51 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PIE61RBB5E |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | PowerBoost 17 vermogensstanden |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 180 mm, 1.8 kW (max. vermogen 3.1 kW) |
| Pit links achter | 180 mm, 1.8 kW (max. vermogen 3.1 kW) |
| Pit rechts voor | 210 mm, 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 145 mm , 1.4 kW (max. vermogen 2.2 kW) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Powermanagement functie mogelijk Timer |
| Voorraad | 0 |