
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De 80 cm brede Bosch PIM875N24E is een inbouw inductiekookplaat en is voorzien van 5 inductie kookzones met powerBoost functie. Door de powerBoost functie kookt uw pan met water binnen de kortste keren, u kunt de kooktijd op alle kookzones met maar liefst 50% verkorten! De Bosch PIM875N24E is tevens voorzien van DirectSelect Plus sensortoetsen, timer met uitschakelfunctie voor elke kookzone en BraadSensor Plus voor de kookzones rechtsvoor en rechtsachter met 4 verschillende braadniveau's en 9 automatische programma's.
Met de braadSensor Plus behoort het aanbranden van gerechten tot de verleden tijd, door gebruik te maken van sensoren, die met de pan* communiceren, wordt altijd de juiste temperatuur bereikt en automatische aangepast door de kookplaat. Zo branden uw gerechten nooit meer aan!
Kenmerken van de Bosch PIM875N24E inbouw inductiekookplaat zijn:
Technische informatie:
Deze kookplaat heeft een aansluitwattage van 7,2 kW, wij adviseren dit apparaat aan te laten sluiten door een erkend installateur.
Deze kookplaat wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en snoer, echter zonder stekker, deze kunt u meebestellen.
*De braadSensor functie in deze kookplaat werkt alleen in combinatie met de Siemens HZ390230 braadSensor koekenpan Ø 26cm of de Bosch HEZ390230 braadSensor koekenpan. De speciale koekenpan(nen) wordt niet standaard met de kookplaat meegeleverd, deze koekenpan kunt u wel optioneel meebestellen!
Tip: Pannen die gebruikt zijn op een gaskookplaat trekken soms krom. Controleer van te voren of uw pannen vlak aansluiten op het glas van uw kookplaat, dit zorgt voor een betere werking van het apparaat.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige fabrieksgarantie die wij met of zonder verpakking inkopen rechtstreeks bij de fabrikant, bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 51 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 750 mm |
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PIM875N24E restant model |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Inductiezones BraadSensor Plus |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas RVS accent |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 2.5 kW) |
| Pit links achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 1.8 kW) |
| Pit midden voor | Ø 240 mm / 1.8 kW, 3.3 kW (met PowerBoost 3.3 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.3 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 1.8 kW) |
Aansluitwaarde | 7200 Watt |
| Voorraad | 0 |