
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PPS816C91N is een 75 cm brede, zwarte, inbouw gas op glaskookplaat uit de 6 serie, voorzien van 5 Luxe mono-gasbranders (ééndelig) waaronder o.a. 1 Wokbrander, geïntegreerde vonkontsteking, thermo-elektrische beveiliging, doorlopende gietijzeren pannendragers en sudderplaat.
Kenmerken van de Bosch PPS816C91N inbouw gas op glaskookplaat:
Technische data:
Deze kookplaat wordt geleverd zonder gasslang, deze kunt u meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 610 mm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw diepte | 480 mm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PPS816C91N restant model |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Gaspitten Wokbrander met 4 kW vermogen |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Gas op glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Wokbrander 4 kW |
| Pit midden voor | Sudderbrander 1 kW |
| Pit midden achter | Sterkbrander 3 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 1.7 kW |
| Voorraad | 0 |