
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PRP626B70N is een 60 cm brede, zwarte inbouw gas op glaskookplaat uit de 8 serie, voorzien van 4 gasbranders, geïntegreerde vonkontsteking, thermokoppel beveiliging, mat geëmailleerde gietijzeren pannendragers, vaatwasserbestendige pannendragers en bediening d.m.v. draaiknoppen.
Kenmerken van de Bosch PRP626B70N inbouw gas op glaskookplaat:
Voordelen
Nadelen
Technische data:
Deze kookplaat wordt geleverd met 2 jaar garantie, echter zonder gasslang, deze kunt u meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PRP626B70N restant model |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 4 Gaspitten Vaatwasserbestendige pannendragers |
| Soort | Inbouw |
| Kleur | Zwart |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Gas op glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Normaalbrander 1.9 kW |
| Pit links achter | Sudderbrander 1.1 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 1.9 kW |
| Pit rechts achter | Sterkbrander 2.8 kW |
| Voorraad | 0 |