
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PVW895HC1E is een 81,6 cm brede inbouw inductiekookplaat voorzien van 5 inductie kookzones. Dankzij de CombiZone kunt u twee kookzones samenvoegen tot één grote kookzone, ideaal voor bijvoorbeeld uw grote potten of een grillplaat. Ook beschikt deze Bosch inductie kookplaat over zowel Smart Hood Automatic waardoor de afzuigkap zich tijdens het koken aanpast naar de kookplaat. Evenals PerfectFry Plus, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over aanbranden.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
De Bosch PVW895HC1E is de opvolger van de Bosch PVW895FC5E.
Booster
CombiZone
HomeConnect/ Wifi App bediening
PerfectFry Plus
Favorieten-knop
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | 5,1 cm, zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 - 78 cm, zie maatschets |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 - 50 cm, zie maatschets |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PVW895HC1E-SCHADE |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PerfectFry Plus CombiZone |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 17 Vermogensstanden (9 hoofdstanden en 8 tussenstanden) |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 180 mm, 2 kW (max. vermogen 3.1 kW) |
| Pit links achter | 145 mm, 1.6 kW (max. vermogen 2.2 kW) |
| burner_mid_front | 240 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 190 mm, 210 mm, 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 190 mm, 210 mm , 2.5 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
Meegeleverde toebehoren | Aansluitsnoer 1,1 m (zonder Perilex stekker) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Braadsensor Flex kookzone HomeConnect/ Wifi App bediening Kinderslot Pauzefunctie Powermanagement functie mogelijk Quickstart | Restart Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
CombiZone
HomeConnect/ Wifi App bediening
PerfectFry Plus
Favorieten-knop
Pauzefunctie
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker