


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.













Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch SMD6ECX00E is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser, met Efficient Dry: verbeterde droogprestaties door de automatisch geopende deur. Maak gebruik van TimeLight: projectie van resterende tijd op uw keukenvloer. Deze Bosch vaatwasser beschikt tevens over een Vario Besteklade: flexibel en ideaal voor uw bestek en klein serviesgoed.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. getoonde meubeldeur.
De Bosch SMD6ECX00E is de opvolger van de Bosch SMV6ZAX03N.
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | instelbaar van 815 - 875 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | SMD6ECX00E |
| Productlijn | Bosch 6 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Unieke eigenschappen | Efficient Dry Vario Besteklade |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Inhoud | 14 Couverts |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: Extra droog Functie: OpenAssist Functie: Programmaduur verkorten Functie: TimeLight projectie HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.