


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch SMT6EB800E is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser, voorzien van 8 programma's en 4 speciale functies zoals o.a. een speciaal Intensief programma, een snel programma en een EfficiëntDry Droog functie voor een efficiënt droge en schone vaat. Tevens beschikt deze Bosch vaatwasser over EmotionLight (binnenverlichting) en HomeConnect: bediening en controle op afstand is hiermee mogelijk met uw Smartphone/ Tablet.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch SMT6EB800E volledig integreerbare vaatwasser:
De Bosch SMT6EB800E volledig integreerbare vaatwasser wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
De Bosch SMT6EB800E is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser, voorzien van 8 programma's en 4 speciale functies zoals o.a. een speciaal Intensief programma, een snel programma en een EfficiëntDry Droog functie voor een efficiënt droge en schone vaat. Tevens beschikt deze Bosch vaatwasser over EmotionLight (binnenverlichting) en HomeConnect: bediening en controle op afstand is hiermee mogelijk met uw Smartphone/ Tablet.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | Inbouwhoogte van 815 mm - 875 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | SMT6EB800E |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Unieke eigenschappen | EmotionLight SpeedPerfect+ |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Inhoud | 13 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Binnenverlichting kuip Functie: Extra droog Functie: Programmaduur verkorten HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Oa geschikt voor Ikea keukens Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Uitgestelde starttijd |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.