


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch SMV4HU800E is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser, voorzien van 6 programma's en 4 speciale functies zoals o.a. een speciaal Intensief programma, een snel programma en een SpeedPerfect+ functie: het gekozen programma wordt tot 3x sneller gereinigdt. Tevens beschikt deze Bosch vaatwasser over InfoLight (programma status projectie d.m.v. rood lichtpunt op uw keukenvloer) en HomeConnect: bediening en controle op afstand is hiermee mogelijk met uw Smartphone/ Tablet.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
De Bosch SMV4HU800E is de opvolger van de Bosch SMA46AX00N
Snel programma
Speed functie
Extra Droog functie
Info Light
HomeConnect/ Wifi App bediening
Eco Silence Drive motor
Favoriet-functie
Aquastop
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 81,5 - 87,5 cm, zie maatschets |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | SMV4HU800E-REST |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SpeedPerfect+ Extra Droog |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Druktoetsen |
Geluidsniveau | 46 dB |
| Inhoud | 12 Couverts |
Vaatwasser bedieningspaneel | Bovenzijde - binnenkant |
Vaatwasser programma's | 6 Programma's: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intensief 70 °C, Snel 65 °C, Stil 50 °C, Favoriet |
Vaatwasser indeling | Bovenrek in hoogte verstelbaar, Onderrek met neerklapbare houders |
Meegeleverde toebehoren | Roestvrijstalen decoratie strips, zelfreinigend filtersysteem met 3-voudig gegolfd filter en dampbeschermingsplaat |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Duurzame koolborstelloze motor Functie: Extra droog Functie: Halve belading Functie: Programmaduur verkorten HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: Kunststof Machinecare Programma: Automatisch Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |
Snel programma
Speed functie
Extra Droog functie
Info Light
HomeConnect/ Wifi App bediening
Eco Silence Drive motor
Favoriet-functie
Aquastop


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.