

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch SMV6ZCX42N is een 60 cm brede volledig geïntegreerde vaatwasser met PerfectDry: voor de beste droogresultaten dankzij Zeoliet en een intensieve reinigingszone voor superschone kleine kopjes en kleine kommen. Daarnaast beschikt deze Bosch vaatwasser over HomeConnect, waarmee u uw vaatwasser op afstand kunt bedienen en controleren op afstand via uw tablet of smartphone.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
Inbouw hoogte | Inbouwhoogte van 815 mm tot 875 mm |
|---|---|
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | SMV6ZCX42N-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PerfectDry HomeConnect |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 14 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: Extra droog Functie: Programmaduur verkorten Functie: TimeLight projectie HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Programma: Voorspoelen Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.