

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch SRV2IKX10E is een 45 cm brede volledig integreerbare vaatwasser, voorzien van verschillende programma's en speciale functies zoals o.a. een speciaal Intensief programma en SpeedPerfect+: het gekozen programma kan tot 3x sneller klaar zijn. Tevens beschikt deze Bosch SRV2IKX10E over InfoLight die de status op uw keukenvloer weergeeft d.m.v. een rood lichtpunt.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
De Bosch SRV2IKX10E is de opvolger van de Bosxch SPV2IKX11E, SPI66TS01E en de SPV25CX03E
Inbouw hoogte | Inbouw hoogte van 815 mm - 875 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
Inbouw breedte | 450 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 45 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | SRV2IKX10E-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 45 cm breed SpeedPerfect functie |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 48 dB normaal |
| Inhoud | 9 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Extra droog Functie: Programmaduur verkorten Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Uitgestelde starttijd |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.