

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.








√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch WAW32890NL is een 60 cm brede wasmachine met energieklasse A+++, voorzien van ActiveOxygen die nare geurtjes verwijdert en maakt uw wasgoed hygiënisch schoon, zelfs op lage temperaturen! Dankzij trommelverlichting heeft u goed zicht, zelfs in een donkere ruimte. Tevens beschikt deze Bosch wasmachine over diverse speciale programma's waaronder een extra snel programma (15 min) en een programma speciaal voor uw duurzame sportkleding!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch WAW32890NL wasmachine zijn:
Deze Bosch wasmachine wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | WAW32890NL-REST |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Wasmachines |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | ActiveOxygen Trommelverlichting |
| Soort | Wasmachine voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 47 dB |
| Toerental centrifuge | 1600 toeren |
| Voorraad | 0 |