
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht BS5860FCPAL is een 59,8 cm brede inbouw inductiekookplaat. Deze Bauknecht BS 5860F CPAL is voorzien van 4 inductie kookzones met booster. Dankzij de FlexiCook functie kunt u zones koppelen tot grotere kookzones. Dankzij de Home Net App kunt u uw kookplaat bedienen en controleren via uw smartphone.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd incl. 2 jaar volledige Bauknecht garantie en 3 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. Met Nederlandstalige handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | 50 mm, zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 48 - 49,2 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | BS 5860F CPAL |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Unieke eigenschappen | Flex kookzone Booster kookstand |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Voor links: 19/20 cm ∅, 1750 Watt, met Booster 2000 Watt |
| Pit links achter | Achter links: 19/20 cm ∅, 1750 Watt, met Booster 2000 Watt |
| Pit rechts voor | Voor rechts: 14,5 cm ∅, 1200 Watt, met Booster 1600 Watt |
| Pit rechts achter | Achter rechts: 21 cm ∅, 2100 Watt, met Booster 3000 Watt |
Aansluitwaarde | 7400 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 0 |
Wordt geleverd zonder perilex stekker