
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Electrolux EGH6343BOX is een 60 cm brede inbouw gaskookplaat met in totaal 4 gasbranders, waaronder 1 krachtige wokbrander om uw gerechten te kunnen wokken op hoog vuur. De gasbranders zijn voorzien van gietijzeren pannendragers. Tevens beschikt deze Electrolux gaskookplaat over geïntegreerde vonkontsteking en thermokoppel gasbeveiliging: geen vlam, geen gas!
De belangrijkste kenmerken van de Electrolux EGH6343BOX inbouw gaskookplaat:
De Electrolux EGH6343BOX inbouw gaskookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. gasslang.
Inbouw hoogte | 40 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 480 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Electrolux |
|---|---|
| Artikelnummer | EGH6343BOX |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Krachtige wokbrander Thermokoppel gasbeveiliging |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland en geschikt te maken voor flessengas |
| Afwerking kookplaat | Roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 4000W/ 128mm (krachtige wokbrander) |
| Pit links achter | 2000W/ 70mm |
| Pit rechts voor | 1000W/ 54mm |
| Pit rechts achter | 2000W/ 70mm |
| Voorraad | 0 |