


5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna AKI671ZT is een 70 cm brede inbouw inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en handige functies voor ultiem kookgemak. Zo heeft de AKI671ZT koppelbare octazones en een warmhoudfunctie. Slim: de kookplaat is op vele manieren te installeren. De kookplaat is geschikt voor afvoer naar buiten maar biedt ook verschillende mogelijkheden voor recirculatie.
Belangrijkste kenmerken
Afzuigcapaciteit en geluidsniveau
Kookgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. 5 jaar Etna garantie na aanmelding bij Etna en Nedrlandstalige handleiding.
Inbouw hoogte | 25 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 70 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | AKI671ZT |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Unieke eigenschappen | Flexzones Kookplaat met afzuiging |
| Soort | Inbouw, Vlak integreerbaar |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 210 x 190 / 50 - 3000 |
| Pit links achter | 210 x 190 / 50 - 1850 |
| Pit rechts voor | 160 / 50 - 1400 |
| Pit rechts achter | 200 / 50 - 3000 |
Max. afzuigvermogen | 600 m3/u |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
Aansluitwaarde | 7400 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Flex kookzone Metalen vetfilter(s) Timer |
| Voorraad | 0 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


