


5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna KCD4178ENF is een 178 cm hoge koelvriescombinatie met een deur-op-deur montage. Met 176 liter inhoud in het koelgedeelte en 76 liter in het vriesgedeelte heeft u lekker veel ruimte voor het koud bewaren van uw producten. Het koelgedeelte beschikt over een ruime Cool Fresh Box groentelade, een snelkoelfunctie en dankzij Multi Air Flow wordt de koude lucht gelijkmatig door het hele koelgedeelte verspreid. Het vriesgedeelte beschikt over een snelvriesfunctie en NoFrost zodat u nooit het vriesgedeelte hoeft te ontdooiien. Met de ConnectLife app heeft u altijd grip op de versheid. Met uw smartphone kunt u de juiste temperaturen eenvoudig instellen, meldingen ontvang als er iets aan de hand is en weet u zeker dat uw producten onder de beste omstandigheden worden bewaard.
Automatische ontdooiing
NoFrost
Snelkoelfunctie
Snelvriesfunctie
Met deur-op-deur montage
Draairichting deur aanpasbaar (links- of rechtsdraaiend)
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 177,8 cm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 56 cm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | KCD4178ENF |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koel-vriescombinatie |
| Unieke eigenschappen | NoFrost Snelvries/koel functie |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 252 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Inhoud koelgedeelte | 176 liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 76 liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Aantal plateaus | 4 |
Invriesvermogen | 6 kg per 24 uur |
Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
Klimaatklasse | SN-ST |
Vriesladen/ kleppen | 3 lades |
Meegeleverde toebehoren | Eierrekje / ijsblokjeshouder |
Aansluitwaarde | 210 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Draairichting: aanpasbaar Gehard glazen legplateaus Groentelade NoFrost vriesgedeelte nooit meer ontdooien ! Snelkoel functie Snelvries functie Temperatuur alarm akoestisch/ visueel Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |
Automatische ontdooiing
NoFrost
Snelkoelfunctie
Snelvriesfunctie
Met deur-op-deur montage
Draairichting deur aanpasbaar (links- of rechtsdraaiend)




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelvriescombinatie?
Houdt rekening met een apart koel- en vriesgedeelte: deze 2 meubeldeuren (boven elkaar) dient u goed op te meten.
Een inbouw koelvriescombinatie plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?