

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Etna VW738MC is een 60 cm brede volledig geintegreerde vaatwasser (inbouw), met 2 handige extra functies en 8 programma's zoals een Snelprogramma, een Hygiëne programma en een Zelfreinigingsfunctie. Dankzij de ETNA connect app kunt u deze Etna VW738MC ook op uw smartphone of tablet bedienen en personaliseren. Maak verder gebruik van LED binnenverlichting en een uitneembare derde FLEX-lade voor bestek en kleinserviesgoed.
Belangrijkste kenmerken
Programma’s en functies
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. 5 jaar Etna garantie (na aanmelding) en handleiding.
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | Instelbaar van 820 - 880 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 555 mm |
| Merk | Etna |
|---|---|
| Artikelnummer | VW738MC |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Unieke eigenschappen | FLEX-lade LED binnenverlichting |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 38 dB |
| Inhoud | 15 Couverts |
Aansluitwaarde | 2100 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: Binnenverlichting kuip Functie: Extra droog Functie: Halve belading Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Kort (Snel) Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.