

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Gaggenau AI240191 is een 90 cm brede eilandafzuigkap met dimbaar, neutraal wit LED licht voor optimale verlichting van de kookplaat. Daarnaast beschikt deze eilandafzuigkap over een maximaal afzuigcapaciteit van 988 m3/u en HomeConnect: bedien en controleer uw eilandafzuigkap op afstand via uw tablet of smartphone.
Belangrijkste kenmerken
Afzuigcapaciteit en geluidsniveaus
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | AI240191-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Eiland afzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | HomeConnect Afzuigcapaciteit: 988 m3/h |
| Soort | Eiland |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Antraciet |
Geluidsniveau | 43 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | 988 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 272 |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt HomeConnect/ Wifi App bediening Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |