
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Deze 91,4 cm brede Gaggenau VG295114F inbouwgaskookplaat is een must voor een ieder die van koken houdt, de messing professionele branders staan voor duurzaamheid en kwaliteit. De 3 rings wokbrander met een vermogen instelbaar van 300 watt tot 5000 watt biedt talloze mogelijkheden van wokken tot sudderen. Tevens beschikt de Gaggenau VG295114F inbouwgaskookplaat over gietijzeren pannendragers en elektronische vlambewaking met automatische herontsteking.
De belangrijkste eigenschappen van de Gaggenau VG295114F inbouwgaskookplaat zijn;
Technische data:
Inbouwvoorschriften:
Deze inbouwgaskookplaat wordt geleverd met volledige garantie, Nederlandstalige handleiding en montage benodigdheden, echter geen gasslang die kunt u los bij ons bestellen
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 132 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 865 mm |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 30 cm |
| Merk | Gaggenau |
|---|---|
| Artikelnummer | VG295114F restant model |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Hoogwaardige branders Automatische herontsteking |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS bedieningspaneel |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | superSterkbrander met 2 ringen (150-4000 W), geschikt voor pannen tot max. ø 28 cm |
| Pit links achter | normaalbrander met 2 ringen (150-2000 W), geschikt voor pannen tot max. ø 28 cm |
| Pit midden voor | wokbrander met 3-rings brander (300 W - 5000 W), geschikt voor pannen tot max. ø 32 cm |
| Pit rechts voor | normaalbrander met 2 ringen (150-2000 W), geschikt voor pannen tot max. ø 28 cm |
| Pit rechts achter | superSterkbrander met 2 ringen (150-4000 W), geschikt voor pannen tot max. ø 28 cm |
| Voorraad | 0 |