
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Inventum IKI6030 is een 60 cm brede inbouw inductiekookplaat met 4 kookzones, 9 standen per zone. Daarnaast beschikt deze inductiekookplaat over een boostfunctie: verkort de kooktijd tot wel 50%!
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. garantie en handleiding
Inbouw hoogte | 53 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Inventum |
|---|---|
| Artikelnummer | IKI6030 |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 1-of 2-Fase Boostfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 160 mm / 1,8 kW |
| Pit links achter | Ø 210 mm / 2,5 kW |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm / 2,5 kW |
| Pit rechts achter | Ø 160 mm / 1,8 kW |
Aansluitwaarde | 7400 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Powermanagement functie mogelijk Timer |
| Voorraad | 0 |