


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De KCBNS186022 is een 178 cm hoge inbouw koelkast met gescheiden groentelades en een totale inhoud van 314 liter. Bediening gaat gemakkelijk elektronisch. De ProFresh sensor zorgt altijd voor de juiste temperatuur. Tevens beschikt deze Kitchenaid koelkast over Direct Cool: een ventilator laat de lucht in het apparaat circuleren. Dit zorgt voor een beter temperatuurbeheer en verbeterde prestaties.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 177,6 cm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Kitchenaid |
|---|---|
| Artikelnummer | KCBNS186022-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | ProFresh Sensor Direct Cool |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 314 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aantal plateaus | Glazen legplateaus, waarvan een aantal verstelbaar |
Klimaatklasse | SN-T omgevingstemperaturen van +10°C tot +43°C |
Meegeleverde toebehoren | Montage materiaal |
Aansluitwaarde | 130 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Automatische ontdooiing Draairichting: aanpasbaar Gehard glazen legplateaus Groentelade Snelkoel functie Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.