Kuppersbusch MMWG4500E inbouw magnetron met grill restant model
kuppersbusch
RESTANT MODEL Meer informatie
Zoomen
Dit product is helaas uitverkocht
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Persoonlijk advies
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
  • Altijd een scherpe & eerlijke prijs
    Op voorraad
    Wanneer een artikel bij ons op voorraad is, bedraagt de levertijd ± 3 tot 5 werkdagen.
    Producten die via Post.nl worden geleverd dienen per iDEAL te worden voldaan.
    • Bestellingen in België:
    • Bestellingen in België:
  • Betalen bij aflevering mogelijk
  • Uw oude apparatuur gratis retour *
    • Uw oude apparatuur dient door u reeds gedemonteerd te zijn
    • Per verkocht apparaat nemen wij één gelijkwaardig apparaat mee
    Uitzondering POSTNL:
    • U kunt geen oude apparaten retourneren wanneer het gaat om verzonden bestellingen per Post NL.
  • Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
Productomschrijving
Kenmerken van de Kuppersbusch MMWG4500E inbouw magnetron met grill:
- Serie: Musterring collection
- Kleur: RVS roestvrijstaal
- Hoogte: 45 cm (compact)
- Inhoud: 35 liter
- Inbouw magnetron met Grill functie en 1000 Watt magnetron vermogen
- 3 Kookmethodes: Magnetron, Grill en Magnetron + Grill
- Max. vermogen: 1000 W
- Grill vermogen: 1500 W
- Automatisch gaarprogramma
- Aantal magnetronstanden: 5 (200 W, 400 W, 600 W, 800 W, 1000 W)
- Snel start functie
- Elektronische klok met timer
- Binnenverlichting
- Bediening: draaiknop en druktoets
- Display, kinderbeveiliging
Technische data:
- Inbouwmaten (hxbxd): 450 x 560 x 550 mm
- Afmetingen (hxbxd): 455 x 595 x 472 mm
- Geschikt voor nis 45 cm
- Draaischijf: 320 mm Ø
- Lengte aansluitkabel: 140 cm
- Aansluitwaarde: 3.3 kW
- Meegeleverde toebehoren: 1 x Crisp plaat, 2x roosters
Deze magnetron wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie!
Productafmetingen
Inbouw hoogte
450 mm
Hoogte ± 45 cm
Inbouw breedte
560 mm
Breedte ± 60 cm
Inbouw diepte
550 mm