


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Liebherr ECBN6156 inbouw koelvriescombinatie biedt dankzij de breedte van 91 cm veel koelruimte. Dit XXL-inbouwmodel met 2 BioFresh 0° laden en aparte temperatuurregeling van het koel- en NoFrost vriesdeel is onzichtbaar in uw keuken in te bouwen. Dankzij de volautomatische Icemaker met directe kraanaansluiting en filter heeft u altijd heldere ijsblokjes voorradig.
De Liebherr ECBN6156 is de opvolger van de Liebherr ECBN6156-22
| Hoogte | Hoger dan 195 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 2032 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 915 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 625 mm (zie maatschets) |
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | ECBN6156-23 |
Garantie | 2+8 jaar Liebherr garantie (na Liebherr registratie) |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koel-vriescombinatie |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | BioFresh 0°C 202 cm hoog |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Inhoud | 471 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Inhoud koelgedeelte | 357 Liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 114 Liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Aansluitwaarde | 189 Watt |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelvriescombinatie?
Houdt rekening met een apart koel- en vriesgedeelte: deze 2 meubeldeuren (boven elkaar) dient u goed op te meten.
Een inbouw koelvriescombinatie plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?