


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Liebherr UWTgb1682-21 met TipOpen deurtechniek is ideaal in gebruik, ook in greeploze keukens. Maximaal 34 flessen rode én witte wijnen op de perfecte drinktemperatuur. Onderbouw model met greeploze SoftClose glasdeur, FreshAir filter, houten plateaus op rails en dubbele LED verlichting.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. 2+6 jaar Liebherr garantie (na aanmelding bij Liebherr) montage materiaal en handleiding!
De Liebherr UWTgb1682-21 is de opvolger van de Liebherr UWTgb1682-20
Geschikt voor onderbouw niet voor inbouw
| Hoogte | ± 82 t/m ± 87 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 82 - 87 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 58 cm |
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | UWTGB1682-21 |
| Productlijn | Liebherr Vinidor |
Garantie | 2+8 jaar Liebherr garantie (na Liebherr registratie) |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Onderbouw wijnkoelkast |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 2 Temperatuurzones Isolatieglas met UV coating |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | G |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 94 Liter netto | 34 Wijnflessen |
| Kenmerken koelkasten | Draairichting: aanpasbaar Wijn zone |
| Voorraad | 0 |
Geschikt voor onderbouw niet voor inbouw