

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Liebherr ICS3234-20 is een 177 cm hoge inbouw koelvriescombinatie, voorzien van DuoCooling zodat u de temperatuur van het koel- en diepvriesgedeelte apart kunt instellen: zo voorkomt u uitdroging van uw levensmiddelen en het verplaatsen van (nare) geuren. De GlassLine gehard glazen legplateaus zijn flexibel indeelbaar. Tevens beschikt deze Liebherr koelvriescombinatie over een ruime BioCool groentelade, gemakkelijk uitschuifbaar dankzij rolwieltjes!
De belangrijkste kenmerken van de Liebherr ICS3234-20 inbouw koelvriescombinatie:
De Liebherr ICS3234-20 inbouw koelvriescombinatie wordt geleverd incl. handleiding en 7 jaar Liebherr garantie (KLIK HIER)!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Inbouw hoogte | 1772 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | ± 178 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | ICS3234-20-REST |
| Productlijn | Liebherr Comfort |
Garantie | 2+8 jaar Liebherr garantie (na Liebherr registratie) |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Unieke eigenschappen | DuoCooling BioCool lade |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Druktoetsen |
Geluidsniveau | 34 dB |
| Inhoud | 281 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Inhoud koelgedeelte | 224 Liter netto |
| Inhoud vriesgedeelte | 57 Liter netto |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Aansluitwaarde | 140 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Kunststof diepvriesladen Snelkoel functie Snelvries functie Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |