

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Inbouw hoogte | 1024 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 102 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | IK1920-20-WINK |
| Productlijn | Liebherr Comfort |
Garantie | 2+8 jaar Liebherr garantie (na Liebherr registratie) |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Unieke eigenschappen | 2 BioCool Laden Super Cool functie |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 33 dB |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 120 Watt |
| Voorraad | 0 |