

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Liebherr SWTNES4285-20 is een 185 cm hoge vrijstaande koel-vriescombinatie met wijnkoeler en een inhoud van 153 liter in het vriesgedeelte. Het wijndeel heeft twee afzonderlijke temperatuurzones voor het bewaren van bijvoorbeeld rode en witte wijn op drinktemperatuur en biedt plaats aan 48 Bordeauxflessen. Onderin bevindt zich een NoFrost vriesdeel van 4 laden met een automatische IceMaker. Dankzij de zijwandverwarming kan dit apparaat probleemloos en zonder kans op condensatieproblemen gecombineerd worden in een Side-By-Side opstelling..
Belangrijkste kenmerken
Vriesgedeelte
Wijnkoeler:
Geleverd incl. 2 jaar + 6 jaar Liebherr garantie (na aanmelding bij Liebherr) en handleiding.
NoFrost
Snelvriesfunctie
VarioSpace
Vaste wateraansluiting
| Hoogte | ± 185 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 65 cm |
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | SWTNES4285-20-REST |
Garantie | 2+8 jaar Liebherr garantie (na Liebherr registratie) |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Vrijstaande koelvriescombinatie |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Vaste wateraansluiting IceMaker | Wijnzone |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A+++ |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 37 dB |
| Inhoud | 279 Liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
Invriesvermogen | 16 kg/ 24 uur |
Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
Klimaatklasse | SN-T omgevingstemperaturen van +10°C tot +43°C |
| Kenmerken koelkasten | Draairichting: aanpasbaar NoFrost vriesgedeelte nooit meer ontdooien ! Snelvries functie Temperatuur alarm akoestisch/ visueel Verlichting: LED binnenverlichting Wijn zone |
| Voorraad | 0 |
NoFrost
Snelvriesfunctie
VarioSpace
Vaste wateraansluiting