

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De M-System MFC95AN is een 90 cm breed fornuis met een 80cm multifunctionle oven, 5 branders, een inhoud van 82 liter en een programmeerbare digitale klok. De 5 hoogwaardige branders bestaan uit een 3,3 kW wokbrander, 2 branders met een vermogen van 1 kW, een brander met een vermogen van 3 kW en een brander met een vermogen van 1,75 kW. De MFC95AN is tevens voorzien van zware gietijzeren pannendragers en vonkontsteking met een thermokoppelbeveiliging. Een handige programmeerbare digitale klok is ingebouwd en heeft o.a. een timer met akoestisch signaal. Deze multifunctionele oven beschikt over vele functies zoals een grill, ontdooistand, hetelucht, turbogrill, warmhoudstand, turbobakken en conventioneel bakken.
Kenmerken van de M-System MFC95AN:
- 90 cm breed
- 80 cm multifunctionele oven
- Kleur antraciet
- 5 gasbranders
- Voorzien van RVS beslag
- Vonksontsteking met thermokoppelbeveiliging
- Aansluitwaarde 3,4 kW
Tip: Wist u dat wanneer u de sierdeksels verwijderd voor het koken, de brander langer mooi blijven?
Dit fornuis wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie, echter zonder gasslang, deze kunt u meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Hoogte | ± 100 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | M-system |
|---|---|
| Artikelnummer | MFC95AN-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Gasbranders Nostalgisch design |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Antraciet |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Snelbrander 3,0 kW |
| Pit links achter | Kleinbrander 1,0 kW |
| Pit midden voor | Wokbrander 3,5 kW |
| Pit rechts voor | Kleinbrander 1,0 kW |
| Pit rechts achter | Normaalbrander 1,75 kW |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Voorraad | 0 |