


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff KI1316DD1 is een 102 cm hoge inbouw koelkast met een SoftClose deursysteem: de deur sluit automatisch en zacht vanaf een openingshoek van 20 graden of minder. Daarnaast beschikt deze Neff inbouw koelkast over een handige snelkoelfunctie en een Bottle Flex Shelf: functionele fleshouder en stijlvol rek in één.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding.
De Neff KI1316DD1 is de opvolger van de Neff KI1316DD0
Vershoudlade met luchtvochtigheidsregeling (instelbaar)
Snelkoelfunctie
SoftClose
Met deur-op-deur montage
| Hoogte | ± 102 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 102,1 cm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | KI1316DD1 |
| Productlijn | NEFF Collection, Neff N70 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Snelkoelfunctie SoftClose deursysteem |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 27 dB |
| Inhoud | 165 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Vershoudzone | Vershoudlade met luchtvochtigheidsregeling |
Aantal plateaus | 4 gehard glazen legplateaus, waarvan 2 in hoogte verstelbaar |
Klimaatklasse | SN-ST |
Meegeleverde toebehoren | montage materiaal, 3 x eiervak |
| Kenmerken koelkasten | Draairichting: aanpasbaar Gehard glazen legplateaus Snelkoel functie Softclose zelf sluitende deur Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Vershoudlade met luchtvochtigheidsregeling (instelbaar)
Snelkoelfunctie
SoftClose
Met deur-op-deur montage
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.