


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff KI1816DE1 is een 178 cm hoge inbouw koelkast, met 319 liter inhoud en deur-op-deur montage. Maak gebruik van een BottleFlex flessenrooster en een FreshSafe 2-lade op uitschuifrails: hoge luchtvochtigheid, waardoor voedingsstoffen tot wel 2 keer langer behouden blijven.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd inc. volledige garantie, montage materiaal en handleiding.
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 1772 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | KI1816DE1 |
| Productlijn | NEFF Collection |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Unieke eigenschappen | BottleFlex flessenrooster FreshSafe 2 lade |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 37 dB |
| Inhoud | 319 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Flessenrek Gehard glazen legplateaus Snelkoel functie Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.