


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff KI5862FE0 inbouw koelvriescombinatie is 178 cm hoog en beschikt over een FreshSafe-lade met luchtvochtigheidsregeling, waarin producten veel langer vers blijven. Het vriesgedeelte beschikt over een snelvriesfunctie en 3 transparante laden, waarvan 1 Big Box.
Belangrijkste kenmerken
Koelgedeelte
Vriesgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie.
De Neff KI5862FE0 is de opvolger van de Neff KI5862FF0
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 1772 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 560 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | KI5862FE0 |
| Productlijn | NEFF Collection |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koel-vriescombinatie |
| Unieke eigenschappen | FreshSafe met luchtvochtigheidsregeling Snelvriesfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 267 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Inhoud koelgedeelte | 183 liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 84 liter |
| Vriesgedeelte | Vriesgedeelte onder |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Snelvries functie Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelvriescombinatie?
Houdt rekening met een apart koel- en vriesgedeelte: deze 2 meubeldeuren (boven elkaar) dient u goed op te meten.
Een inbouw koelvriescombinatie plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?