

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff KI8413D30 is een 122 cm hoge inbouw koelkast met energieklasse A++, voorzien van 187 liter inhoud en 2 VitaFresh 0°C vershoudlades. Dankzij de regelbare luchtvochtigheid van deze lades wordt een langere versheid van uw producten gegarandeerd! Tevens kunt u handig gebruik maken van een verchroomd flessenrooster en LED verlichting in het koelgedeelte voor optimaal zicht in uw koelkast!
De belangrijkste kenmerken van de Neff KI8413D30 inbouwkoelkast zijn:
Deze Neff inbouw koelkast wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
De Neff KI8413D30 is een 122 cm hoge inbouw koelkast , voorzien van 187 liter inhoud en 2 VitaFresh 0°C vershoudlades. Dankzij de regelbare luchtvochtigheid van deze lades wordt een langere versheid van uw producten gegarandeerd! Tevens kunt u handig gebruik maken van een verchroomd flessenrooster en LED verlichting in het koelgedeelte voor optimaal zicht in uw koelkast!
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
Inbouw hoogte | 1221 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 122 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | KI8413D30 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Deur-op-deur montage VitaFresh lades |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 37 dB zeer geluidsarm |
| Inhoud | 187 liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Inhoud verskoelgedeelte | (59 liter) |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Flessenrek Gehard glazen legplateaus Softclose zelf sluitende deur Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |