
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff T58PS21X0 is een 79,2 brede vlak integreerbare inductiekookplaat, voorzien van 5 inductiezones en 1 FlexInductie zone: meerdere inductiezones aan elkaar koppelen tot 1 grote kookzone! Daarnaast is deze Neff inductiekookplaat voorzien van Powerboost, een Braadsensor en TwistPad Fire bediening: een zeer praktisch afneembare bedieningsknop waarmee u uiterst nauwkeurig en makkelijk uw inductiekookplaat kunt bedienen!
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, aansluitsnoer en handleiding!
Inbouw hoogte | 5,6 cm zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 78 cm (zie maatschets) |
| Minimale inbouw breedte | 78 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 50 cm (zie maatschets) |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | T58PS21X0 |
| Productlijn | NEFF Collection |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Vlak integreerbare inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | FlexInductie kookzone TwistPad Fire bediening |
| Soort | Vlak integreerbaar |
| Bediening | Twistpad bediening |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
Aansluitwaarde | 7400 Watt (excl. Perilex stekker/ incl. snoer) |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Timer |
| Voorraad | 0 |