
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Neff T58TS11N0 is een 82,6 cm brede, zwart met facet-design, inbouw inductiekookplaat, voorzien van 4 inductie kookzones met Boosterfunctie, flexInductie, powerBoost-functie voor alle kookzones, tiptoets bediening en Sensorknop/Twistpad voor het in- en uitschakelen van de flexInductie-zone, Timer, 2-voudige restwarmte indicatie per kookzone en BraadSensor met 5 temperatuurstanden. Bij flexInduction kunnen 2 inductie zones aan elkaar gekoppeld worden om 1 grote kookzone te vormen, ideaal voor kleine of grote pannen zoals vis- of braadpannen!
Belangrijkste kenmerken
Geleverd met volledige garantie en snoer, echter excl. Perilex stekker, deze kunt u meebestellen.
Tip: Pannen die gebruikt zijn op een gaskookplaat trekken soms krom, controleer van te voren of uw pannen vlak aansluiten op het glas van uw kookplaat. Dit zorgt voor een betere werking van het apparaat.
Booster
Flexzone
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | 5,1 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Neff |
|---|---|
| Artikelnummer | T58TS11N0 |
| Productlijn | NEFF Collection |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 4 Inductiezones 1 flexInduction kookzone |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Twistpad bediening |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas RVS rand |
Aantal kookstanden | 17 standen |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 1 flexInduction kookzone met 2 gebruiksmogelijkheden: 1x 400x240 mm / 3.3 kW (met powerBoost 3.7 kW) of 2x 200 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 280 mm / 2.6 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Braadsensor Flex kookzone Kinderslot Quickstart | Restart Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Wordt geleverd zonder perilex stekker