


5 jaar garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Novy 7602 is een 90 cm brede wandschouwkap met Naloopstand (10 min.): zorgt ervoor dat de laatste kookdampen nog worden afgezogen. Max. afzuigvermogen van deze Novy afzuigkap is 635 m3/u. Maak gebruik van 3 instelbare afzuigsnelheden + 1 Power stand.
De belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Novy |
|---|---|
| Artikelnummer | 7602 |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | Budgetselectie, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Naloopstand 635 m3/u max. afzuigvermogen |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | Zwart |
Min. afzuigvermogen | 233 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 635 m3/u |
Geluidsniveau min. | 35 dB |
Geluidsniveau max. | 55 dB |
Geluidsniveau boost | 57 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 + 1 intensief |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 1 |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verzadigingsindicatie koolstoffilter Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 1 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

