


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.












Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Pelgrim GVWC390L is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser met een geluidsniveau van 39 dB(A), stil in gebruik en met de nachtprogramma slechts 37 dB. Door het Push2Open systeem is de Pelgrim GVWC390L inbouw vaatwasser uitermate geschikt voor greeploze keukens. Dubbele LED binnenverlichting geeft goed zicht op de vaat. De vaatwasser beschikt over een nieuwe innovatieve droogmethode; FanDry. Via de FanDry ventilator in de deur wordt de vochtige lucht afgevoerd en droge lucht uitgeblazen via de onderkant van de vaatwasser: de droogkwaliteit wordt significant verhoogd.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. 5 jaar Pelgrim garantie (na aanmelding bij Pelgim), Nederlandstalige handleiding en montage materiaal, echter excl. de getoonde meubeldeur.
De Pelgrim GVWC390L is de opvolger van de Pelgrim GVW360L
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | instelbaar van 820 - 880 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 555 mm |
| Merk | Pelgrim |
|---|---|
| Artikelnummer | GVWC390L |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Unieke eigenschappen | LED binnenverlichting Flex besteklade |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 39 dB |
| Inhoud | 14 Couverts |
Aansluitwaarde | 1900 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: Binnenverlichting kuip HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.