


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Pelgrim PKS2102 is een 102 cm hoge inbouw koelkast met gehard glazen legplateaus: veilig in gebruik. Daarnaast beschikt deze Pelgrim PKS2102 inbouw koelkast over LED verlichting en automatisch ontdooien van het koelgedeelte.
Belangrijkste kenmerken
Overige kenmerken
Geleverd incl. 5 jaar volledige garantie (na aanmelding bij Pelgrim), montage materiaal en handleiding.
| Hoogte | ± 102 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 1020 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Merk | Pelgrim |
|---|---|
| Artikelnummer | PKS2102 |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Unieke eigenschappen | Glazen plateaus LED verlichting |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Mechanisch |
Geluidsniveau | 38 dB |
| Inhoud | 160 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 122 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.