
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De NQ5B4553FBB/U1 Samsung inbouw combi-magnetron is 45 cm hooge en is van veel verschillende functies voorzien zoals o.a. over: Hetelucht, Warmhouden, Ontdooien. Maak gebruik van verschillende automatische programma's. Ook beschikt de NQ5B4553FBB/U1 Samsung inbouw combi-magnetron over een Steam Clean reiniging en is de combi-magnetron te bedienen via uw smartphone of tablet. Dit komt door de Wi-Fi connectivity functie, waarmee u via de app kan verbinden met uw apparaat.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, Nederlandstalige handleiding en montagemateriaal
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Samsung |
|---|---|
| Artikelnummer | NQ5B4553FBB/U1 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Steam Clean reiniging HomeConnect/ Wifi App bediening |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 50 Liter |
Aansluitwaarde | 2600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |