

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.








√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Samsung WW91J5426DW is een 60 cm brede wasmachine met energieklasse A+++, voorzien van EcoBubble waarmee u schoner en duurzamer uw kleding kunt wassen met het gebruik van koud water en minder gebruik van uw wasmiddel! Daarnaast beschikt deze Samsung wasmachine over Smart Check waarmee u uw wasprogramma kunt laten starten en o.a. de status en voortgang van het wasprogramma kunt bekijken!
De belangrijkste kenmerken van de Samsung WW91J5426DW wasmachine zijn:
Deze Samsung wasmachine wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Samsung |
|---|---|
| Artikelnummer | WW91J5426DW actie op=op! |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Smart Check (Smartphone) EcoBubble |
| Soort | Wasmachine voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 50 dB |
| Toerental centrifuge | 1400 toeren |
| Voorraad | 0 |