
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CF634AGS1 is een 45 cm hoge inbouw magnetron met een max. vermogen van 900 W, voorzien van een 2,8” TFT-Display met tiptoetsbediening en draaiknoppen voor het snel en eenvoudig instellen van uw voorkeuren! Deze Siemens magnetron beschikt tevens over in totaal 5 magnetronstanden en LED verlichting voor optimaal zicht in uw magnetron! Maak verder gebruik van 3 ontdooi- en 4 kookprogramma's in de magnetronfunctie.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
Geen hetelucht functie
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 46 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CF634AGS1 |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw magnetron |
| Unieke eigenschappen | Magnetron (zonder hetelucht) 2,8“ TFT-Display met tiptoetsen |
| Soort | Inbouw - magnetron |
| Bediening | 2,8“ TFT-Display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 36 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Aansluitwaarde | 1,22 kW |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Verlichting: LED verlichting Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Geen hetelucht functie